close
Premiéra
Poslední šance
Nejlepší výběr ze všech žánrů - sestavený filmovými znalci pro vás, milovníky filmu

Cinemax a Cinemax 2 přinesou filmovým fanouškům ten nejkvalitnější výběr filmů všech žánrů – od známých filmů s mimořádným obsazením, po prestižní, cenami ověnčené a kritikou uznávané tituly z celého světa.

Oba filmové kanály vysílají 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez reklam.

Cinemax, jakožto mainstreamový program orientovaný na americké a mezinárodní filmy, nabídne seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dále také dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy.

Programová struktura obsahuje několik premiérových bloků – každou neděli večer mohou diváci čekat velkou filmovou premiéru, v sobotu zase premiéru seriálu. Pátky budou vyhrazeny žánrovým snímkům, zatímco středy vždy nabídnou jedno oceňované drama nebo thriller.

Cinemax 2 se jako artový program oproti hlavnímu kanálu zaměří na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy. Své místo zde budou mít také romantické filmy založené na skutečných příbězích, filmy o výjimečných osobnostech, filmy o vztazích s důrazem na detail i hloubku.

Mezi hlavní premiérové bloky patří neděle večer, kde diváci najdou nejlepší nezávislé snímeky z mezinárodní produkce, dále sobota, která nabídne hlavní filmovou premiéru týdne, nebo pondělí, které se zaměří na oceňované klasiky.